• Wymiana opon
 • Naprawa i regulacja motocykli

  Diagnostyka Motocykli

  Któż nie chciałby posiadać rzeczy i sprzętów, które nigdy się nie psują i zawsze są w gotowości do użycia? To niestety niemożliwe, bo wszystko ma swój kres, a już szczególnie mechaniczne i elektroniczne urządzenia. Części, z których są zbudowane, ulegają po prostu zużyciu. Nie oznacza to jednak, że nie można przez długi czas cieszyć się ukochanym motorem lub samochodem. W tym celu warto wymienić konkretne komponenty albo zdecydować się na diagnostykę komputerową motocykli. Nasza firma – Warsztat Motocyklowy w Poznaniu – oferuje Państwu takie usługi.

   

  Regularna diagnostyka motocykla daje pewność, że wszystko zostanie sprawdzone i nie trzeba martwić się o jakieś przykre niespodzianki. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, potrafimy zdiagnozować każdy motocykl, bo doskonale wiemy, jak rozwija się technologia - rozbudowane systemy elektroniczne, czujniki i sterowniki pojazdu są dziś na porządku dziennym. Oczywiście to zależy od marki motoru oraz konkretnego modelu. Oferujemy szczegółową diagnostykę komputerową motocykli.

   

  Ponadto, podczas kontroli, zawsze sprawdzamy, czy są luzy na łożyskach główki ramy, kół oraz wahacza, a także oceniamy, w jakim stanie znajdują się: napięcie i stań łańcucha napędowego, a także pasa zębatego. Zawsze sprawdzamy też linię motocykla, żeby wykryć skrzywienie ramy, stan przedniego amortyzatora, skuteczność hamulców, czystość spalin oraz mierzymy poziom hałasu. Jak widać, wykonujemy dużo czynności podobnych do diagnostyki samochodu.

   

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, jeśli potrzebna jest diagnostyka komputerowa motocykli Poznań to nasza siedziba i miasto, w którym można kompleksowo sprawdzić ulubiony pojazd. Warto dbać o swój motocykl, a regularny przegląd stanowi jedną z najważniejszych czynności, by utrzymać go w dobrym stanie.