• Wymiana opon
 • Naprawa i regulacja motocykli

  Naprawa quadów

  W ostatnim czasie coraz bardziej popularną rozrywką jest jazda na quadach, czyli pojazdach czterokołowych. Użytkownicy mają do wyboru trzy rodzaje quadów - sportowe, użytkowe i rekreacyjne. Pierwszy rodzaj tego urządzenia jest przeznaczony do szybkiej jazdy i ścigania się z innymi, dlatego posiada specjalnie wzmacniane ramy, wytrzymujące nawet duże obciążenia. Sportowe quady mają twardsze zawieszenie, układy wydechowe i filtry dolotowe. Wszystko zaprojektowane jest tak, aby zagwarantować doskonałe osiągi. Ważne, aby zawsze wybierać quady z homologacją, bo są wyposażone w niezbędny sprzęt, m.in. w odpowiednie oświetlenie, przełączniki świateł, kierunkowskazy, hamulec nożny czy świetlny i dźwiękowy sygnał ostrzegawczy.

   

  Jednocześnie każdy, nawet najlepszy (sportowy) quad może po pewnym czasie zacząć szwankować. Dzieje się tak z różnych przyczyn, ale najważniejsze są te związane z normalną eksploatacją pojazdu. Podobnie jak w przypadku samochodów i motocykli, przegląd quada to niezbędna czynność, o której nie należy zapominać. Dzięki nim nasz pojazd będzie w lepszym stanie, co zaprocentuje na przyszłość. Już drobna usterka czy dziwne zachowywanie quada podczas jazdy powinny być uznane za sygnał ostrzegawczy, który pozwoli uchronić się przed dalszym rozwojem problemów.

   

  Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy, gdzie naprawiamy różnego rodzaju quady. Radzimy sobie zarówno z poważnymi usterkami, jak i mniej niepokojącymi objawami. Naszą siedzibą jest stolica Wielkopolski. Jeśli potrzebna Państwu naprawa quadów Poznań jest miastem, w którym świadczymy kompleksowe usługi, aby doprowadzić każdy pojazd do jego pierwotnej, pełnej sprawności.

   

  Quady pojawiły się stosunkowo niedawno, dlatego wciąż niewiele firm zna się na ich właściwej i odpowiedniej naprawie. Warto zaufać sprawdzonemu warsztatowi. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawie i serwisie quadów. Wykonujemy kompleksowe przeglądy serwisowe quadów dla klientów z Poznania i okolic. Przeprowadzamy dokładną diagnostykę każdego serwisowanego quada oraz doradzamy w odpowiednim doborze części zamiennych.

   

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie diagnostyki, serwisu oraz naprawy quadów!