• Wymiana opon
 • Naprawa i regulacja motocykli

  Naprawa skuterów

  Jednym z elementów naszej działalności jest naprawa skuterów. Jest ona dla nas równie ważna jak naprawa i obsługa motocykli. Obecnie na rynku znacząca część jednośladów to właśnie skutery. Ich popularność cały czas wzrasta, a co za tym idzie zapotrzebowanie na mechaników zajmujących się również ich obsługą. Dlatego stawiamy czoła temu wyzwaniu i przykładamy w naszym warsztacie dużą uwagę do rozwoju naszej załogi w tym zakresie.

  Dbanie o podstawowe elementy tego typu jednośladów jest dla nas od dawna tematem okiełznanym, jednak producenci wprowadzają to coraz nowsze rozwiązania zapewniające nam wszystkim użytkownikom dużo więcej radości i bezpieczeństwa podczas jazdy. My staramy się na bieżąco podążać za tymi nowinkami tak abyśmy mogli Was wspierać swoją wiedzą i doświadczeniem.

  Obecnie wyróżniamy dwa typy użytkowników skuterów. Pierwszy z nich to zapaleńcy dwóch kółek, których gusty wybrały właśnie ten typ jednośladów. Często są to skutery o pojemności większej od 125 ccm a właściciele ich posługują się prawem jazdy kategorii A. Zdajemy sobie sprawę, że tacy użytkownicy oczekują od swoich dwóch kółek dużego komfortu i wygody podczas codziennego użytkowania co z reguły jest warunkiem wybrania tego typu pojazdu przez właściciela. My zdajemy sobie z tego sprawę i po za tym , że zawsze na pierwszym miejscu naszym obowiązkiem jest pomoc w utrzymaniu doskonałego stanu technicznego Waszych maszyn, to również musimy służyć pomocą w zakresie wiedzy i umiejętności polepszania wygody oraz wyposażenia podczas używania dwóch kółek.

  Drugą grupą użytkowników skuterów, jaką obsługujemy są to klienci wykorzystujący skuterki – najczęściej o pojemnościach do 125ccm do codziennego ekonomicznego poruszania się – dojeżdżania do pracy, szkoły itd. Tacy użytkownicy oczekują od nas szybkiego i skutecznego działania. Zapewnienie skutecznej naprawy przy zachowaniu rozsądnej ceny jest priorytetem dla nas w przypadku obsługi tego typu pojazdów. Należy jednak pamiętać, że części odpowiedniej jakości mają swoją cenę i pewnych granic nie jesteśmy w stanie przeskoczyć.

  Naprawa skuterów to ważna część naszej oferty, rozwijający się rynek tego typu pojazdów stawia przed nami nowe wyzwania, różne typy klientów oraz wymagań stawianych przez Was jest dla nas wyznacznikiem kierunku rozwoju dla nas. Każdy pojazd i jego właściciel to dla nas indywidualny temat i właśnie w taki sposób staramy się podchodzić do każdej wykonywanej naprawy, którą wykonujemy specjalnie, indywidualnie dla Was.