• Wymiana opon
  • Naprawa i regulacja motocykli

    Oferta

    Nasza firma powstała przede wszystkim z chęci przeżycia wspaniałej przygody jaką jest codzienne obcowanie z motocyklami i wszelkiej maści urządzeniami spalinowymi. Fascynacja od najmłodszych lat motoryzacją , naprawy motorowerów, skuterów, quadów a wreszcie motocykli to jest obraz naszej ewolucji i edukacji związanej z nauką i rozwojem naszych kwalifikacji rozwijanych nie przerwanie od najmłodszych lat. Po za umiejętnościami zdobytymi ‘na własnym podwórku’ nasze kwalifikacje były podnoszone na uczelniach technicznych oraz wielu szkoleniach motocyklowych.

    Podstawowym zadaniem naszego Warsztatu Motocyklowego jest naprawa motocykli oraz sprzedaż części i akcesoriów motocyklowych. Prace mechaniczne, naprawy instalacji elektrycznej oraz montaż akcesoriów to nasza codzienność. Po za naprawą i serwisem jednośladów oraz ATV świadczymy także usługi wulkanizacyjne, lakiernicze, spawalnicze i wiele innych. Powstały w 2017 roku nasz nowy serwis połączony ze sklepem to nowe horyzonty, większe możliwości i jeszcze wyższy standard usług. Nowoczesny serwis motocyklowy zapewniający dużo miejsca oraz umożliwiający nam zakup coraz większej gamy narzędzi oraz urządzeń to dla nas rozwój i podwyższenie komfortu pracy, a dla Was to poszerzona – jeszcze bardziej kompleksowa oferta naprawy motocykli, motorowerów i quadów, a także jeszcze szybsza i bardziej profesjonalna obsługa. Wraz z nowopowstałym budynkiem otworzyliśmy nowy sklep stacjonarny o powierzchni ponad 70 m2, który zapewni nam możliwość oferowania coraz to większej gamy produktów, już nie tylko na zamówienie ale coraz częściej ‘od ręki’. Nowy sklep to nie tylko większy magazyn części ale także, większy komfort obsługi i możliwość dotknięcia i zobaczenia naszego obszernego asortymentu na wystawie, który do tej pory mieścił się jedynie na naszych regałach magazynowych.

    Warsztat Motocyklowy to nadal młoda firma, która chętnie i prężnie rozwija się dla swoich klientów i to oni nadają tempo i kierunek naszego rozwoju, Wasze oczekiwania wobec nas są wskazówkami i wymaganiami, na które chcemy odpowiadać swoim zapałem, wiedzą i chęcią do pracy. Naprawa i obsługa motocykli, skuterów i quadów to nasz wspólny mianownik a tym samym podstawowa część naszej wspólnej przygody – mamy nadzieję, że długiej, przyjemnej i bezpiecznej.