• Wymiana opon
 • Naprawa i regulacja motocykli

  Sklep

  Warsztat Motocyklowy istnieje na rynku od 2011 roku – to już 6 lat staramy się zaspokoić wasze potrzeby związane z naprawą, komfortem użytkowania oraz wyposażeniem motocykli. Wraz z rozwojem firmy, rosnącymi wymaganiami naszych klientów, a także chęcią podniesienia poziomu obsługi, postanowiliśmy uruchomić sklep motocyklowy z częściami, chemią motocyklową oraz akcesoriami.

  Początkowo zajmowaliśmy się sprzedażą przez Internet, z czasem oczekiwania naszych klientów pokazały nam , że również sprzedaż stacjonarna musi być zawarta w naszej ofercie. Nie ograniczamy się jedynie do zaopatrywania Was nasi drodzy klienci w potrzebne produkty, ale również posiadamy coraz większy magazyn części zamiennych oraz oryginalnych, które zapewniają nam doskonałe zaplecze dla serwisu, a w ten sposób pozwalają na skrócenie czasu napraw Waszych motocykli do minimum. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów nieustannie rozwijamy naszą działalność poszerzając zakres świadczonych usług jak i również wachlarz oferty naszego sklepu.

  Sklep motocyklowy oraz warsztat motocyklowy to dla nas dwa nierozłączne uzupełniające się fundamenty, pozwalające nam z jednej strony na przyspieszenie pracy serwisu, a z drugiej na zdobycie wiedzy na temat naszych produktów, dzięki czemu nie jest jedynie teoretyczna ale przede wszystkim praktyczna i poparta dużym doświadczeniem zdobytym przy montażu oferowanych przez nas części i akcesoriów oraz wykorzystywanej przez nas chemii.

  Początkowo nasza oferta zawierała jedynie podstawowe produkty takie jak preparaty chemiczne, oleje , smary oraz filtry wykorzystywane przy podstawowej obsłudze motocykli. Z czasem wyposażenie naszego sklepu powiększało się i obecnie dysponujemy bardzo szerokim asortymentem, którego katalog magazynowy zawiera ok. 10 tysięcy pozycji i stale rośnie...

  Aktualnie nasza oferta zawiera produkty ponad stu producentów! W skład niej wchodzą takie firmy jak AllBalls, Tourmax, Hi Lex, Harris, Progrip, JMT, DID, Michelin, Hilfo-Filtro, K&N itd., które oferują między innymi zestawy naprawcze, elementy nadwozia i zawieszenia, cylindry, gaźniki, ogumienie, chemia dla motocykla i motocyklisty oraz wiele innych.

  W stałej sprzedaży posiadamy części dla wielbicieli motocykli zabytkowych (w szczególności produkcji Polskiej), motocykli oraz motorowerów współczesnych markowych oraz ‘chińskich’, a także ATV

  W naszym sklepie możecie zawsze liczyć na fachowe doradztwo i pomoc naszych specjalistów, którzy chętnie służą swoją wiedzą i umiejętnościami.

  Ten rok jest dla nas wyjątkowy i przełomowy, ponieważ po wielu latach korzystania z wynajmowanych obiektów, w końcu powstał nasz własny spełniający nasze oczekiwania, nowa lokalizacja, nowy wystrój oraz jeszcze większe zaplecze przestrzeni , dzięki któremu możliwość obejrzenia i wyboru części oraz akcesoriów staje się jeszcze przyjemniejsza i przyjaźniejsza, a nasza praca daje nam jeszcze więcej satysfakcji z dzielenia się naszą pasją z Wami!